5 būdai, kaip ištaisyti prastą vaizdo įrašų garso kokybę

9 lapkričio, 2022 by Komentarų: 0

Jei vaizdo įrašuose susiduriate su prasta garso kokybe, nesijaudinkite, nesate vieni. Daugelis žmonių susiduria su ta pačia problema. Gera žinia ta, kad yra keli būdai, kaip ją išspręsti. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime penkis geriausius būdus, kaip pagerinti vaizdo įrašų garso kokybę. Pradėkime!

  1. Naudokite išorinį mikrofoną

Vienas geriausių būdų pagerinti vaizdo įrašų garso kokybę – naudoti išorinį mikrofoną. Taip galėsite užfiksuoti aiškų ir ryškų garsą, kuris labai pagerins bendrą vaizdo įrašo kokybę. Galite rinktis iš daugybės skirtingų mikrofonų, todėl būtinai atlikite tyrimą, kad rastumėte geriausią jums ir jūsų biudžetui tinkamą variantą.

  1. Naudokite iškyšų filtrą

Dar vienas puikus būdas pagerinti vaizdo įrašų garso kokybę – naudoti pop filtrą. Tai padės sumažinti bet kokį nepageidaujamą foninį triukšmą ir užtikrinti, kad jūsų garsas būtų kuo aiškesnis. Popfiltrai yra palyginti nebrangūs ir juos galima rasti daugumoje muzikos prekių parduotuvių.

  1. Sureguliuokite fotoaparato nustatymus

Jei vis dar turite problemų dėl prastos garso kokybės, sprendimas gali būti fotoaparato nustatymų koregavimas. Daugelis fotoaparatų turi skirtingus garso nustatymus, su kuriais galite eksperimentuoti, kol rasite geriausius rezultatus užtikrinantį nustatymą.

  1. Investuokite į geresnę įrangą

Jei atlikote visus pirmiau išvardytus veiksmus ir vis dar nesate patenkinti savo vaizdo įrašų garso kokybe, galbūt atėjo laikas investuoti į geresnę įrangą. Tai apima tokius dalykus kaip mikrofonai, pop filtrai ir net kameros. Geresnės kokybės įranga užtikrins geresnę vaizdo ir garso kokybę.

  1. Pasamdykite profesionalą

Jei norite užtikrinti, kad jūsų vaizdo įrašo garso kokybė būtų kuo geresnė, geriausia išeitis gali būti pasamdyti profesionalą. Jie turės žinių ir patirties, kad darbą atliktų tinkamai. Paprastai tai yra brangiausias variantas, tačiau gali būti verta, jei rimtai norite pagerinti savo vaizdo įrašų kokybę.